EN

Anna Marchlik

MARCHLIK_ANNA
Anna Marchlik

PSYCHOLOG

Jestem psychologiem, terapeutką, coachem. Ukończyłam psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie SWPS, obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii CBT-EDU. Coachingu uczyłam się na 4 etapowym kursie organizowanym przez Uniwersytet SWPS. Ukończyłam również 8 tygodniowy kurs redukcji stresu przez uważność MBSR. Pracuję z osobami dorosłymi z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, doświadczającymi trudności w relacjach, stresu i wypalenia zawodowego, przeżywających kryzys życiowy, stojącymi w obliczy zmian życiowych bądź zawodowych. Prowadzę terapię indywidualną, coaching indywidualny, warsztaty rozwoju osobistego. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię w języku polskim i angielskim. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, pracuję pod superwizją zarówno w zakresie pracy psychoterapeutycznej jak i coachingu. W swojej pracy przestrzegam zasad etycznych zawodu psychologa.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach. Odbyłam ponad półtoraroczny staż na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych, na oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz w Zakładzie Leczenia Środowiskowego. Obecnie prowadzę prywatną praktykę. Jestem również współzałożycielką Fundacji „Dobra Przestrzeń”.
Ciekawość drugiego człowieka, jego historii i jego świata towarzyszyła mi odkąd pamiętam, jednak nie od razu ta pasja stała się zawodem. Zanim zostałam psychologiem i terapeutką ukończyłam studia na wydziale zarządzania, pracowałam w międzynarodowych korporacjach oraz średnich i małych firmach, od 15 lat prowadzę własną firmę.
Od kilkunastu lat moją pasją i sposobem na życie jest joga. Studiowałam na studiach podyplomowych Jogę i Relaksację na warszawskiej AWF. Prowadzę zajęcia i warsztaty jogi. Pracując na oddziale dziennym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Tworkach miałam możliwość połączyć wiedzę psychologiczną z praktyką jogi prowadząc autorskie zajęcia dla pacjentów

Potrzebujesz konsultacji ?