EN

Bartłomiej Gajowiec

GAJOWIEC
Bartłomiej Gajowiec

FIZJOTERAPEUTA

W swojej praktyce skupiam się głównie na pracy z pacjentami w bólu, których dolegliwości związane są bezpośrednio z dysfunkcjami narządu ruchu spowodowanymi przez różnego typu napięcia, przeciążenia oraz urazy, jak i tymi, u których przyczyną schorzeń bywa, często niedoceniany, czynnik emocjonalny. Ważną rolę pełni oddech, który  działa oczyszczająco na zablokowane w ciele emocje.

Gdzie mieszka oddech ?

Jak mówią podręczniki -w płucach. Ja jednak pokuszę się o inne stwierdzenie-w centrum człowieka.

W miednicy.

W biodrach.

Stamtąd rezonuje swoją siłą na wszystkie strony.

Dzięki posiadanej wiedzy, umiejętnościom oraz doświadczeniu, zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia, wspólnie z chorym docieram do pierwotnych przyczyn jego problemu, co umożliwia wkroczenie na drogę prawdziwie efektywnej terapii, która od samego początku przynosi zauważalne efekty.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałem w Instytucie Reumatologicznym w Warszawie na oddziale Reumoortopedii, w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie, w Centrum Medycznym Medicover, w lecznicy Dantex Med oraz w szpitalu Norfolk&Norwich Hospital w Anglii. Zdałem również egzamin z teorii i praktyki medycyny manualnej przed komisją Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej oraz egzamin specjalizacyjny na I stopień specjalizacji w rehabilitacji przed komisją Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
Jestem również pomysłodawcą i założycielem inicjatywy Rusz Biodrem propagującej ideę budowania świadomości roli mądrego ruchu w profilaktyce różnego rodzaju dysfunkcji organizmu oraz poprawie jakości życia.

 

Potrzebujesz konsultacji ?