EN

Ewa Marzanna Jurkowska

Ewa Marzanna Jurkowska

INSTRUKTOR POSTAWY CIAŁA I ODDECHU

Moje życie to słuchanie ludzi i pomaganie im. Specjalizuję się w czterech metodach uzdrawiania, które moim zdaniem efektywnie przywracają równowagę w życiu człowieka – coachingu, ustawieniach systemowych w rodzinie i biznesie, podnoszeniu świadomości energetycznej ludzi oraz gimnastyce słowiańskiej. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta w trakcie sesji stosuję techniki oddechowe, wizualizacje, medytacje, regres oraz wibrację mis dźwiękowych. Techniki coachingowe, doskonalone w trakcie studiów w APS (Akademii Pedagogiki Specjalnej) łączę z wiedzą psychologiczną oraz z wiedzą o energetyce człowieka. Ponadto, posiadam uprawienia państwowe do prowadzenia sesji biomasażu, bioterapii oraz hipnoterapii energetycznej.

W trakcie wielu lat pracy z kobietami zauważyłam, że bardzo często przyczyną złego samopoczucia są blokady emocjonalne w ciele. Stąd podjęłam praktykę Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet uzyskując dyplom instruktorki tej potężnej metody uzdrawiającej.

Esencją studiów kulturoznawczych jest łatwość łączenia wielu aspektów postrzegania człowieka jako całości. Dokonując wyboru metody pracy biorę pod uwagę stan ciała, psychiki i energetyki osoby z którą pracuję. Jestem kobietą łagodną lecz mocno stąpającą po ziemi, doceniającą piękno i wartość otaczającej mnie przyrody. Podejmując wyzwanie pracy z człowiekiem staram się, aby powrócił do równowagi w swoim życiu. Chętnie dzielę się z innymi wiedzą na temat praw i zasad energetycznych, dzięki którym funkcjonuje Wszechświat, w nim my.

Potrzebujesz konsultacji ?