EN
refleksologia_konstancin

Refleksoterapia

Refleksologia stóp – terapia uciskowa punktów reflektorycznych stóp, które są powiązane ze wszystkimi organami ciała. Powoduje reakcje fizjologiczne, które stymulują potencjał samouzdrawiania organizmu.

Refleksologia twarzy i głowy – zabieg zbliżony do akupresury, uciskowy, wykorzystujący wiedzę tradycyjnej medycyny chińskiej w przepływie energii w sieci meridianów. Wycisza emocje oraz problemy fizyczne jak i psychiczne.

Refleksologia jest to terapia, która ma za zadanie pobudzić i uaktywnić własne siły obronne organizmu, usprawnić prace krwiobiegu, zlikwidować bóle, stresy i napięcia. Zabieg poprawia funkcjonowanie organizmu oraz jest głęboko odstresowujący. Gdy zaburzony jest balans biologiczny pracy ciała człowieka, gdy ciało traci zdrowie i rozwijają się procesy chorobowe wówczas zabieg bywa bolesny, a jego celem jest przywrócenie równowagi w organizmie. Jest to refleksologia terapeutyczna.

Sesja Access Bars – zabieg energetyczny, który działa na ciało, umysł i całe nasze istnienie. Polega na delikatnej stymulacji punktów na głowie.  Podnosi wibracje i eliminuje blokady energetyczne.
Terapia manualna Access Bars to proces niewymagający werbalizowania swoich problemów. Twoja podświadomość sama decyduje co wymaga natychmiastowej transformacji. Rozpuszczają się blokady energetyczne bez konieczności zagłębiania się w ich przyczyny i niezliczonych sesji psychoterapii. Z każdą kolejną sesją czujemy się lepiej, koncentrujemy się na pozytywnych aspektach naszej rzeczywistości coraz bardziej i bardziej. Nasze uczucie spokoju wewnętrznego i zadowolenia coraz mniej jest uzależnione od warunków zewnętrznych.

Masaż twarzy ANTI-AGING – podczas masażu niwelowane są zmarszczki w okolicy czoła, kącika oczu, bruzdy przynosowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust. Zabieg dodatkowo pracuje nad poprawa sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd. Masaż ma działanie liftingowe i regenerujące. Powinien być wykonywany systematycznie raz lub dwa razy w tygodniu.

Masaż twarzy olejkami „Aroma” – relaksujący, eliminujący stres, głęboko wyciszający i kojący. Podnosi wibracje dzięki łagodnemu dotykowi i zapachów olejków eterycznych.

Masaż aromaterapeutyczny całego ciała – czyli masaż zapachowy, za pomocą olejków eterycznych. Często ożywa się olejku migdałowego, lawendowego, jaśminowego, pomarańczowego. Dzięki temu masażowi relaksacyjnemu osoba mu poddawana nie tylko odpręża się w pięknie pachnącej aurze, wytworzonej przez działanie olejku, ale także uzdrawia swój organizm. W olejkach eterycznych znajdują się substancje lecznicze, które przez skórę dostają się do wewnątrz. Masaż relaksacyjny ciała służy wyciszeniu pacjenta, „zdjęciu” z niego stresów dnia codziennego, uspokojeniu myśli, bardzo często podczas masażu relaksacyjnego korzysta się również z olejków zapachowych: różanego, sandałowego czy ylang-ylang, by dzięki aromaterapii wzmocnić działanie terapeutyczne.

Masaż bańka chińską twarzy i ciała – polega na zasysaniu skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, eliminuje cellulit, tkankę tłuszczową, bóle, jest mocno ujędrniający, a także leczniczy. Pomaga wyeliminować nadmiar limfy spowodowany zastojami.

Nasz specjalista zajmujący się tym zagadnieniem

Marzena Plesnar REFLEKSOLOG, KOSMETOLOG, CERTYFIKOWANY TERAPEUTA ACCESS BARS

Jestem kosmetologiem i masażystką od ponad 10 lat. Moja praca jest moja pasją. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku kosmetologii oraz…

Potrzebujesz konsultacji ?