EN

O nas

W klimacie konstancińskiego uzdrowiska na terenie Mazowsza położona jest willa wzniesiona w 1934 roku wg projektu wybitnego architekta doby modernizmu – Bohdana Pniewskiego – autora sztandarowych dzieł w Warszawie.

W tym budynku znalazło swoje miejsce nasze nowe Centrum Medycyny Odnowa i Rozwój. Tutaj odwiedzisz pokoje lekarskie. Uzyskasz profesjonalne porady medyczne w zakresie laryngologii, audiologii, interny, pulmonologii, psychiatrii, psychologii, fizjoterapii oddechowej, a także emisji głosu. W ramach diagnostyki wykonamy dla Ciebie i Twoich bliskich: badania endoskopowe nosa i gardła, badanie snu dla dzieci i dorosłych, badanie węchu oraz oddechu, a także badania laboratoryjne i testy psychologiczne.

W trosce o Twój Rozwój osobisty proponujemy warsztaty emisji głosu, oddechowe, relaksacyjne oraz ruchowe. Pokażemy Ci, jak odkryć Od nowa ważną rolę oddechu w Twoim życiu.

Wybierając ODDECH, wybierasz ZDROWIE.

halina jaśniewska

Kiedy przychodzisz na świat bierzesz pierwszy oddech – oddech życia. Nabierasz powietrza, które zawiera życiodajny tlen. Powietrze dostaje się przez nos, który je ogrzewa, nawilża i oczyszcza. Zanim dotrze do płuc, odgrywa kluczową rolę w powstawaniu głosu. Potem, we współpracy z przeponą, przemieszcza się przez kolejne drogi oddechowe, aż do płuc. Z tego miejsca tlen rozprowadzany jest po całym organizmie. Dociera do każdej komórki – małej fabryki – gdzie zachodzą procesy odbudowy i budowy potrzebnych elementów dla zdrowego funkcjonowania człowieka. Dlatego tak istotne jest dbanie o każdą część układu oddechowego. W celu zadbania o Twoje zdrowie oraz zwiększenia dostępności naszych specjalistów, zapraszamy do nowo otwartej placówki partnerskiej. Tu weźmiesz oddech, poczujesz zapach wiosennej świeżości, płynącej z sosnowego lasu na Królewskiej Górze w Konstancinie-Jeziornie.

Zapraszam serdecznie

Halina Jaśniewska

Dyrektor zarządzający

„Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług medycznych, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny w atmosferze przyjaznej pacjentowi. Zadowolenie oraz zaufanie naszych pacjentów jest dla nas wartością najwyższą.”

dr n. med. Marek Krajewski

Potrzebujesz konsultacji ?

Zadzwoń do nas:

502 707 404